Results of Europa Conference League

Europa Conference League   Europa Conference League 6
09/12 15:00 Feyenoord   2 1  Maccabi Haifa
09/12 15:00 FC Union Berlin   1 1  Slavia Praha
09/12 15:00 PAOK   2 0  Lincoln Red Imps
09/12 15:00 København   2 0  Slovan Bratislava
09/12 15:00 Tottenham Hotspur   0 3  Rennes
09/12 15:00 Vitesse   3 1  Mura
09/12 15:00 Basel   3 0  Qarabağ
09/12 15:00 Omonia Nicosia   0 0  Kairat
09/12 12:45 Alashkert   1 1  Maccabi Tel Aviv
09/12 12:45 LASK Linz   3 0  HJK
09/12 12:45 Gent   1 0  Flora
09/12 12:45 Partizan   1 1  Anorthosis
09/12 12:45 Zorya   1 1  Bodø / Glimt
09/12 12:45 CSKA Sofia   2 3  Roma
09/12 12:45 AZ   1 0  Randers
09/12 12:45 CFR Cluj   2 0  Jablonec
Europa Conference League   Europa Conference League 5
25/11 15:00 Maccabi Tel Aviv   0 1  LASK Linz
25/11 15:00 Anorthosis   1 0  Gent
25/11 15:00 Roma   4 0  Zorya
25/11 15:00 Bodø / Glimt   2 0  CSKA Sofia
25/11 15:00 Jablonec   1 1  AZ
25/11 15:00 Randers   2 1  CFR Cluj
25/11 12:45 Slavia Praha   2 2  Feyenoord
25/11 12:45 Maccabi Haifa   0 1  FC Union Berlin
25/11 12:45 Slovan Bratislava   0 0  PAOK
25/11 12:45 Lincoln Red Imps   0 4  København
25/11 12:45 Rennes   3 3  Vitesse
25/11 12:45 Mura   2 1  Tottenham Hotspur
25/11 12:45 Qarabağ   2 2  Omonia Nicosia
25/11 12:45 HJK   1 0  Alashkert
25/11 10:30 Kairat   2 3  Basel
25/11 10:30 Flora   1 0  Partizan
Europa Conference League   Europa Conference League 4
04/11 15:00 Roma   2 2  Bodø / Glimt
04/11 15:00 Slavia Praha   1 0  Maccabi Haifa
04/11 15:00 FC Union Berlin   1 2  Feyenoord
04/11 15:00 PAOK   1 2  København
04/11 15:00 Rennes   1 0  Mura
04/11 15:00 Tottenham Hotspur   3 2  Vitesse
04/11 12:45 Maccabi Tel Aviv   3 0  HJK
04/11 12:45 LASK Linz   2 0  Alashkert
04/11 12:45 Gent   1 1  Partizan
04/11 12:45 Zorya   2 0  CSKA Sofia
04/11 12:45 AZ   2 0  CFR Cluj
04/11 12:45 Randers   2 2  Jablonec
04/11 12:45 Lincoln Red Imps   1 4  Slovan Bratislava
04/11 12:45 Omonia Nicosia   1 1  Basel
04/11 10:30 Kairat   1 2  Qarabağ
04/11 10:30 Flora   2 2  Anorthosis
Europa Conference League   Europa Conference League 3
21/10 15:00 Partizan   0 1  Gent
21/10 15:00 CSKA Sofia   0 1  Zorya
21/10 15:00 Jablonec   2 2  Randers
21/10 15:00 CFR Cluj   0 1  AZ
21/10 15:00 Slovan Bratislava   2 0  Lincoln Red Imps
21/10 15:00 Basel   3 1  Omonia Nicosia
21/10 12:45 Anorthosis   2 2  Flora
21/10 12:45 Bodø / Glimt   6 1  Roma
21/10 12:45 Alashkert   0 3  LASK Linz
21/10 12:45 Feyenoord   3 1  FC Union Berlin
21/10 12:45 Maccabi Haifa   1 0  Slavia Praha
21/10 12:45 København   1 2  PAOK
21/10 12:45 Mura   1 2  Rennes
21/10 12:45 Vitesse   1 0  Tottenham Hotspur
21/10 12:45 Qarabağ   2 1  Kairat
21/10 10:30 HJK   0 5  Maccabi Tel Aviv
Europa Conference League   Europa Conference League 2
30/09 15:00 Feyenoord   2 1  Slavia Praha
30/09 15:00 FC Union Berlin   3 0  Maccabi Haifa
30/09 15:00 PAOK   1 1  Slovan Bratislava
30/09 15:00 København   3 1  Lincoln Red Imps
30/09 15:00 Tottenham Hotspur   5 1  Mura
30/09 15:00 Vitesse   1 2  Rennes
30/09 15:00 Basel   4 2  Kairat
30/09 15:00 Omonia Nicosia   1 4  Qarabağ
30/09 12:45 Alashkert   2 4  HJK
30/09 12:45 LASK Linz   1 1  Maccabi Tel Aviv
30/09 12:45 Gent   2 0  Anorthosis
30/09 12:45 Partizan   2 0  Flora
30/09 12:45 Zorya   0 3  Roma
30/09 12:45 CSKA Sofia   0 0  Bodø / Glimt
30/09 12:45 AZ   1 0  Jablonec
30/09 12:45 CFR Cluj   1 1  Randers
Europa Conference League   Europa Conference League 1
16/09 15:00 Anorthosis   0 2  Partizan
16/09 15:00 Roma   5 1  CSKA Sofia
16/09 15:00 Bodø / Glimt   3 1  Zorya
16/09 15:00 Jablonec   1 0  CFR Cluj
16/09 15:00 Randers   2 2  AZ
16/09 12:45 Slavia Praha   3 1  FC Union Berlin
16/09 12:45 Slovan Bratislava   1 3  København
16/09 12:45 Lincoln Red Imps   0 2  PAOK
16/09 12:45 Rennes   2 2  Tottenham Hotspur
16/09 12:45 Mura   0 2  Vitesse
16/09 12:45 Qarabağ   0 0  Basel
16/09 12:45 HJK   0 2  LASK Linz
16/09 12:45 Flora   0 1  Gent
16/09 10:30 Kairat   0 0  Omonia Nicosia
14/09 10:30 Maccabi Haifa   0 0  Feyenoord
14/09 10:30 Maccabi Tel Aviv   4 1  Alashkert
Europa Conference League   Europa Conference League
24/02 15:00 Slavia Praha   - -  Fenerbahçe
24/02 15:00 PAOK   - -  Midtjylland
24/02 15:00 Vitesse   - -  Rapid Vienna
24/02 12:45 Qarabağ   - -  Olympique Marseille
24/02 12:45 Maccabi Tel Aviv   - -  PSV
24/02 12:45 Randers   - -  Leicester City
24/02 12:45 Bodø / Glimt   - -  Celtic
24/02 12:45 Partizan   - -  Sparta Praha
17/02 15:00 Olympique Marseille   - -  Qarabağ
17/02 15:00 PSV   - -  Maccabi Tel Aviv
17/02 15:00 Leicester City   - -  Randers
17/02 15:00 Celtic   - -  Bodø / Glimt
17/02 15:00 Sparta Praha   - -  Partizan
17/02 12:45 Fenerbahçe   - -  Slavia Praha
17/02 12:45 Midtjylland   - -  PAOK
17/02 12:45 Rapid Vienna   - -  Vitesse
26/08 15:00 Partizan   2 0  Santa Clara
26/08 14:45 Shamrock Rovers   0 1  Flora
26/08 14:45 Aberdeen   1 3  Qarabağ
26/08 14:45 Tottenham Hotspur   3 0  Paços de Ferreira
26/08 14:15 FC Union Berlin   0 0  KuPS
26/08 14:00 St. Johnstone   0 2  LASK Linz
26/08 14:00 Rijeka   0 2  PAOK
26/08 14:00 Gent   3 0  Raków Częstochowa
26/08 13:30 Maccabi Tel Aviv   2 0  Shakhter Karagandy
26/08 13:00 Rosenborg   1 3  Rennes
26/08 13:00 Maccabi Haifa   4 0  Neftçi
26/08 13:00 Hammarby   3 1  Basel
26/08 13:00 CSKA Sofia   3 0  Viktoria Plzeň
26/08 13:00 Vitesse   2 1  Anderlecht
26/08 13:00 Elfsborg   3 1  Feyenoord
26/08 13:00 København   5 0  Sivasspor
26/08 13:00 Roma   3 0  Trabzonspor
26/08 13:00 Anorthosis   3 1  Hapoel Be'er Sheva
26/08 12:00 Bodø / Glimt   1 0  Žalgiris
26/08 12:00 Lincoln Red Imps   3 1  Riga
26/08 12:00 Žilina   0 3  Jablonec
26/08 10:00 Kairat   3 1  Fola Esch
19/08 16:30 Santa Clara   2 1  Partizan
19/08 14:30 Paços de Ferreira   1 0  Tottenham Hotspur
19/08 14:00 Rennes   2 0  Rosenborg
19/08 14:00 Anderlecht   3 3  Vitesse
19/08 14:00 PAOK   1 1  Rijeka
19/08 14:00 Feyenoord   5 0  Elfsborg
19/08 14:00 Sivasspor   1 2  København
19/08 14:00 Jablonec   5 1  Žilina
19/08 13:30 Fola Esch   1 4  Kairat
19/08 13:30 Basel   3 1  Hammarby
19/08 13:30 Trabzonspor   1 2  Roma
19/08 13:00 Žalgiris   2 2  Bodø / Glimt
19/08 13:00 Neftçi   3 3  Maccabi Haifa
19/08 13:00 Riga   1 1  Lincoln Red Imps
19/08 13:00 Viktoria Plzeň   2 0  CSKA Sofia
19/08 13:00 LASK Linz   1 1  St. Johnstone
19/08 13:00 Hapoel Be'er Sheva   0 0  Anorthosis
19/08 12:00 Flora   4 2  Shamrock Rovers
19/08 12:00 Qarabağ   1 0  Aberdeen
19/08 12:00 KuPS   0 4  FC Union Berlin
19/08 12:00 Raków Częstochowa   1 0  Gent
19/08 09:00 Shakhter Karagandy   1 2  Maccabi Tel Aviv
12/08 15:15 Osijek   1 1  CSKA Sofia
12/08 15:00 Partizan   2 2  Sochi
12/08 15:00 Dundalk   1 2  Vitesse
12/08 15:00 LASK Linz   6 1  Vojvodina
12/08 14:45 HB   1 0  Maccabi Haifa
12/08 14:45 Aberdeen   2 1  Breidablik
12/08 14:30 Larne   1 0  Paços de Ferreira
12/08 14:00 Teuta Durrës   0 2  Shamrock Rovers
12/08 14:00 København   4 2  Lokomotiv Plovdiv
12/08 14:00 Velez   1 4  Elfsborg
12/08 14:00 Sivasspor   1 1  Dinamo Batumi
12/08 14:00 Hibernians   1 4  Riga
12/08 14:00 Anderlecht   2 1  Laçi
12/08 14:00 Feyenoord   3 0  Luzern
12/08 14:00 Rijeka   4 1  Hibernian
12/08 14:00 Olimpija   0 1  Santa Clara
12/08 13:30 Fola Esch   2 1  Linfield
12/08 13:30 Maccabi Tel Aviv   1 0  Spartak Trnava
12/08 13:30 Basel   4 0  Újpest
12/08 13:00 PAOK   2 0  Bohemians
12/08 13:00 Hapoel Be'er Sheva   4 0  Śląsk Wrocław
12/08 13:00 Rīgas FS   0 1  Gent
12/08 13:00 Viktoria Plzeň   3 1  The New Saints
12/08 12:45 Žilina   5 0  Tobol
12/08 12:45 Hammarby   5 1  Čukarički
12/08 12:00 Qarabağ   1 0  AEL
12/08 12:00 Molde   1 1  Trabzonspor
12/08 12:00 Bodø / Glimt   2 0  Prishtina
12/08 12:00 Rubin Kazan'   0 1  Raków Częstochowa
12/08 09:00 Astana   3 4  KuPS
10/08 14:00 Domžale   1 2  Rosenborg
10/08 10:00 Shakhter Karagandy   0 0  Kolos Kovalivka
05/08 16:30 Santa Clara   2 0  Olimpija
05/08 15:00 Shamrock Rovers   1 0  Teuta Durrës
05/08 15:00 Čukarički   3 1  Hammarby
05/08 15:00 Breidablik   2 3  Aberdeen
05/08 15:00 Újpest   1 2  Basel
05/08 15:00 Raków Częstochowa   0 0  Rubin Kazan'
05/08 14:45 Hibernian   1 1  Rijeka
05/08 14:45 The New Saints   4 2  Viktoria Plzeň
05/08 14:30 Gent   2 2  Rīgas FS
05/08 14:30 Luzern   0 3  Feyenoord
05/08 14:15 Spartak Trnava   0 0  Maccabi Tel Aviv
05/08 14:00 Prishtina   2 1  Bodø / Glimt
05/08 14:00 Śląsk Wrocław   2 1  Hapoel Be'er Sheva
05/08 14:00 Paços de Ferreira   4 0  Larne
05/08 14:00 Kolos Kovalivka   0 0  Shakhter Karagandy
05/08 13:30 Trabzonspor   3 3  Molde
05/08 13:00 Dinamo Batumi   1 2  Sivasspor
05/08 13:00 CSKA Sofia   4 2  Osijek
05/08 13:00 AEL   1 1  Qarabağ
05/08 13:00 Rosenborg   6 1  Domžale
05/08 13:00 Vitesse   2 2  Dundalk
05/08 13:00 Riga   0 1  Hibernians
05/08 13:00 Laçi   0 3  Anderlecht
05/08 13:00 Maccabi Haifa   7 2  HB
05/08 13:00 Vojvodina   0 1  LASK Linz
05/08 12:45 Elfsborg   1 1  Velez
05/08 12:00 KuPS   1 1  Astana
05/08 12:00 Lokomotiv Plovdiv   1 1  København
05/08 12:00 Sochi   1 1  Partizan
05/08 12:00 Tobol   0 1  Žilina
03/08 14:45 Linfield   1 2  Fola Esch
03/08 14:45 Bohemians   2 1  PAOK
29/07 16:00 Santa Clara   2 0  Shkupi
29/07 15:00 Osijek   1 0  Pogoń Szczecin
29/07 15:00 Vllaznia Shkodër   0 1  AEL
29/07 14:45 DAC   0 2  Partizan
29/07 14:45 Maribor   0 1  Hammarby
29/07 14:45 Bohemians   3 0  F91 Dudelange
29/07 14:30 Aris   2 1  Astana
29/07 14:30 Servette   2 0  Molde
29/07 14:30 Universitatea Craiova   0 0  Laçi
29/07 14:00 Vojvodina   1 0  Panevėžys
29/07 14:00 Skendija 79   0 1  Riga
29/07 14:00 Borac Banja Luka   0 0  Linfield
29/07 14:00 Connah's Quay   4 2  Prishtina
29/07 14:00 Śląsk Wrocław   3 3  Ararat
29/07 14:00 Puskás   0 2  Rīgas FS
29/07 14:00 Rijeka   1 0  Gzira United
29/07 14:00 Partizani Tirana   0 2  Basel
29/07 14:00 Feyenoord   3 2  Drita
29/07 14:00 AEK Athens   1 0  Velez
29/07 13:30 Fola Esch   1 0  Shakhtyor
29/07 13:30 Maccabi Tel Aviv   3 1  Sutjeska
29/07 13:30 Breidablik   2 1  Austria Wien
29/07 13:15 The New Saints   5 1  Kauno Žalgiris
29/07 13:00 Ashdod   0 1  Qarabağ
29/07 13:00 Torpedo BelAZ   0 5  København
29/07 13:00 Hapoel Be'er Sheva   4 0  Arda
29/07 13:00 Slovácko   1 0  Lokomotiv Plovdiv
29/07 13:00 Vålerenga   2 0  Gent
29/07 13:00 Maccabi Haifa   5 1  Dinamo Tbilisi
29/07 13:00 Sivasspor   1 0  Petrocub
29/07 13:00 Raków Częstochowa   0 0  Sūduva
29/07 13:00 BATE   1 4  Dinamo Batumi
29/07 13:00 Rosenborg   4 1  FH
29/07 13:00 Milsami   0 5  Elfsborg
29/07 13:00 AGF   1 1  Larne
29/07 12:45 Žilina   2 2  Apollon
29/07 12:30 Häcken   2 0  Aberdeen
29/07 12:30 FC Santa Coloma   1 2  Hibernian
29/07 12:30 Levadia   1 2  Dundalk
29/07 12:30 Sepsi   1 1  Spartak Trnava
29/07 12:00 Dinamo Brest   1 2  Viktoria Plzeň
29/07 12:00 Vaduz   1 3  Újpest
29/07 12:00 Sumqayıt   0 2  Čukarički
29/07 12:00 Keşlə FK   2 4  Sochi
29/07 12:00 Bodø / Glimt   3 0  Valur
29/07 12:00 Vorskla   2 3  KuPS
29/07 12:00 Honka   0 1  Domžale
29/07 12:00 Birkirkara   1 0  Olimpija
29/07 11:00 Tobol   4 1  Hajduk Split
29/07 10:00 Liepāja   0 0  CSKA Sofia
29/07 09:00 Shakhter Karagandy   2 1  FCSB
27/07 14:00 Hibernians   4 2  Folgore
27/07 14:00 Budućnost   0 2  HB
27/07 11:45 Inter Club d'Escaldes   0 3  Teuta Durrës
22/07 15:30 Shakhtyor   1 2  Fola Esch
22/07 15:00 Pogoń Szczecin   0 0  Osijek
22/07 15:00 Újpest   2 1  Vaduz
22/07 15:00 Partizan   1 0  DAC
22/07 15:00 Hajduk Split   2 0  Tobol
22/07 15:00 Valur   0 3  Bodø / Glimt
22/07 15:00 Dundalk   2 2  Levadia
22/07 15:00 FH   0 2  Rosenborg
22/07 15:00 Drita   0 0  Feyenoord
22/07 14:45 Aberdeen   5 1  Häcken
22/07 14:45 Linfield   4 0  Borac Banja Luka
22/07 14:45 Hibernian   3 0  FC Santa Coloma
22/07 14:30 FCSB   1 0  Shakhter Karagandy
22/07 14:30 Gent   4 0  Vålerenga
22/07 14:30 Sutjeska   0 0  Maccabi Tel Aviv
22/07 14:30 Larne   2 1  AGF
22/07 14:30 Velez   2 1  AEK Athens
22/07 14:15 Basel   3 0  Partizani Tirana
22/07 14:00 Arda   0 2  Hapoel Be'er Sheva
22/07 14:00 HB   4 0  Budućnost
22/07 14:00 Shkupi   0 3  Santa Clara
22/07 13:00 Viktoria Plzeň   2 1  Dinamo Brest
22/07 13:00 København   4 1  Torpedo BelAZ
22/07 13:00 Lokomotiv Plovdiv   1 0  Slovácko
22/07 13:00 Teuta Durrës   0 2  Inter Club d'Escaldes
22/07 13:00 Riga   2 0  Skendija 79
22/07 13:00 Petrocub   0 1  Sivasspor
22/07 13:00 Sūduva   0 0  Raków Częstochowa
22/07 13:00 Dinamo Batumi   0 1  BATE
22/07 13:00 CSKA Sofia   0 0  Liepāja
22/07 13:00 AEL   1 0  Vllaznia Shkodër
22/07 13:00 Gzira United   0 2  Rijeka
22/07 13:00 Apollon   1 3  Žilina
22/07 13:00 Laçi   1 0  Universitatea Craiova
22/07 13:00 Spartak Trnava   0 0  Sepsi
22/07 12:45 Hammarby   3 1  Maribor
22/07 12:45 Elfsborg   4 0  Milsami
22/07 12:30 Dinamo Tbilisi   1 2  Maccabi Haifa
22/07 12:30 F91 Dudelange   0 1  Bohemians
22/07 12:00 Qarabağ   0 0  Ashdod
22/07 12:00 Molde   3 0  Servette
22/07 12:00 Sochi   3 0  Keşlə FK
22/07 12:00 KuPS   2 2  Vorskla
22/07 12:00 Olimpija   1 0  Birkirkara
22/07 12:00 Rīgas FS   3 0  Puskás
22/07 12:00 Austria Wien   1 1  Breidablik
22/07 11:30 Panevėžys   0 1  Vojvodina
22/07 09:00 Astana   2 0  Aris
22/07 09:00 Ararat   2 4  Śląsk Wrocław
21/07 14:00 Čukarički   0 0  Sumqayıt
20/07 15:00 Folgore   1 3  Hibernians
20/07 12:00 Prishtina   4 1  Connah's Quay
20/07 12:00 Kauno Žalgiris   0 5  The New Saints
20/07 11:55 Domžale   1 1  Honka
15/07 15:00   2 4  Rīgas FS
15/07 15:00 Sarajevo   0 1  Milsami
15/07 15:00 Breidablik   2 0  Racing
15/07 15:00 Śląsk Wrocław   2 0  Paide
15/07 15:00 Coleraine   1 2  Velez
15/07 15:00 Vllaznia Shkodër   3 0  Siroki Brijeg
15/07 14:45 Spartak Trnava   2 0  Mosta
15/07 14:45 La Fiorita   1 1  Birkirkara
15/07 14:45 Dečić   0 1  Drita
15/07 14:45 Bohemians   3 0  Stjarnan
15/07 14:30 Larne   1 0  Bala Town
15/07 14:00 Laçi   3 0  Mladost Ljeskopolje
15/07 14:00 Puskás   2 0  Inter Turku
15/07 14:00 Gzira United   1 1  Sant Julià
15/07 14:00 KF Llapi   1 1  Shkupi
15/07 14:00 Swift Hesperange   1 1  Domžale
15/07 13:15 The New Saints   2 0  Glentoran
15/07 13:00 Petrocub   1 0  Sileks
15/07 13:00 NSÍ   1 3  Honka
15/07 13:00 Dila   2 1  Žilina
15/07 13:00 Sligo Rovers   1 2  FH
15/07 13:00 Sfîntul Gheorghe   2 3  Partizani Tirana
15/07 12:30 FC Santa Coloma   4 0  Mons Calpe
15/07 12:30 St Josephs FC   1 1  Levadia
15/07 12:30 Dinamo Batumi   3 0  Tre Penne
15/07 12:00 KuPS   5 0  Noah
15/07 12:00 Valmiera / BSS   0 0  Sūduva
15/07 12:00 Kauno Žalgiris   2 0  Europa FC
15/07 12:00 Gagra   1 1  Sutjeska
15/07 12:00 Urartu   0 1  Maribor
15/07 11:00 Struga   1 4  Liepāja
15/07 09:00 Ararat   2 0  MOL Vidi
13/07 12:45 Newtown   0 1  Dundalk
08/07 15:45 Stjarnan   1 1  Bohemians
08/07 15:00 Siroki Brijeg   3 1  Vllaznia Shkodër
08/07 14:45 Tre Penne   0 4  Dinamo Batumi
08/07 14:45 Maribor   1 0  Urartu
08/07 14:30 Sutjeska   1 0  Gagra
08/07 14:30 Velez   2 1  Coleraine
08/07 14:00 Birkirkara   1 0  La Fiorita
08/07 14:00 Shkupi   2 0  KF Llapi
08/07 14:00 FH   1 0  Sligo Rovers
08/07 14:00 MOL Vidi   1 1  Ararat
08/07 14:00 Paide   1 2  Śląsk Wrocław
08/07 14:00 Drita   2 1  Dečić
08/07 14:00 Partizani Tirana   5 2  Sfîntul Gheorghe
08/07 14:00 Domžale   1 0  Swift Hesperange
08/07 14:00 Bala Town   0 1  Larne
08/07 14:00 Europa FC   0 0  Kauno Žalgiris
08/07 13:45 Glentoran   1 1  The New Saints
08/07 13:00 Milsami   0 0  Sarajevo
08/07 13:00 Racing   2 3  Breidablik
08/07 12:45 Žilina   5 1  Dila
08/07 12:45 Dundalk   4 0  Newtown
08/07 12:30 Levadia   3 1  St Josephs FC
08/07 12:00 Rīgas FS   2 3  
08/07 12:00 Sant Julià   0 0  Gzira United
08/07 12:00 Sūduva   2 1  Valmiera / BSS
08/07 12:00 Honka   0 0  NSÍ
08/07 11:30 Inter Turku   1 1  Puskás
08/07 10:00 Noah   1 0  KuPS
08/07 10:00 Sileks   1 1  Petrocub
08/07 10:00 Liepāja   1 1  Struga
06/07 14:30 Mladost Ljeskopolje   1 0  Laçi
06/07 11:50 Mons Calpe   1 1  FC Santa Coloma
06/07 11:45 Mosta   3 2  Spartak Trnava